Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Zetor 2011-7745 / 3320-7341

2 komentarze

Rekomendowane komentarze

Nie wiem czy ktoś się zpotkał z taką kabiną jak ta ?

Nie jestem pewien ale mogę się założyć że nie ma drugiego ciągnika w Polsce z taką kabiną.

Tych kabin wyprodukowano tylko parę sztuk. Jest to druga kabina na te traktory. Pierwsze kabiny to były te małe http://www.agrotrnav...8-2048-2048.jpg. Nie wiem dlaczego przestano produkować te kabiny. Nie widzę żadnych wad w tej kabinie. Jest to kabina nie do rozwalenia, pod błotnikami na specjalnych mocowaniach do tylnego mostu idą wzmocnienia z centymetrowej blachy, które trzymią kabinę, zaś z przodu jest ona przymocowana też na specjalnych mocowaniach, które idą z bloku silnika. Z tą kabiną można koziołkować i nic się nie stanie, rurki są takie gróbe że prędzej koła ze zwolnicami odpadną niż kabina się rozwali. Było to niej ogrzewanie jak w tej poprzedniej po przez rurę, grzało też szybę przednią żeby nie zamarzała ale to dziadek zdemontował, bo przeszkadało. W kabinie jest dosyć dużo miejsca, z tyłu są oryginalne siedzonka na błotnikach .

Jak będę miał czas to porobię dokładniejsze zdjęcia tej kabinie. Ale tak jak mówię że nie spotkałem się jeszcze z taką kabiną na żywo, znalazłem tylko jedno zdjęcie w internecie innego zetora 4011 z taką kabiną i tyle. ;)

Następną kabiną która już była prdukowana normalnie była taka kabina http://files.traktor...a7eee/748_0.jpg. Te kabiny też Ursus kupił od Zetora.

 

 

Pisać czy ktoś widział taką kabinę, a jak ktoś ma zdjęcia tej że kabiny to prosił bym o wysłanie mi.

 

 

 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×