Skocz do zawartości

Informacje o zdjęciu Limousine

Zrobione z SONY DSC-W810

  • 4,6 mm
  • 1/60
  • f f/3.5
  • ISO 160
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

19 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Ja mam krowy czysto rasowe rasy Limousine nie wszystkie mają po 100 %, ale wszystkie powyżej 96 %, a to już czysto rasowe, krowy są inseminowane, wybieram sobie w katalogu byka o najlepszych właściwościach. To nie są mieszańce także muszą być jednego umaszczenia, a tak na marginesie od siebie się różnią, tak naprawdę jak ludzie. ;)

Zaczynaliśmy od jednej sztuki 10 lat temu powoli stado się powiększa teraz już swoje odchowujemy, jednak część jałówek sprzedajemy, bo też i pieniędzy trochę trzeba, gdybyśmy zostawiali jałówki od początku stado byłoby dużo większe. Co roku teraz zostawiamy ok 2-3 jałówek na remont stada albo na powiększenie, bo im więcej tym lepiej. :)

Trzeba trochę obserwować stado, jak się coś zauważy, że krowa skacze na inne i na nią skaczą a ona nie ucieka, albo chodzi za innymi krowami jak się jest pewnym zamawia się inseminatora, można powiedzieć że prawie w każdym przypadku skuteczność jest 100 %. Trochę czasu na obserwację trzeba poświęcić, ale coś za coś. ;)

A macie jakieś sposoby na wykrycie rui u krowy na uwiezi? zawsze wypuszczałem ją na pastwisko ale w tym roku nie miałem do tego warunków i cały czas uwiązana

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×