Skocz do zawartości

Pszenica Arkadia

Nasionka Arkadi dość grube. Nawet na malym wzniesieniu gdzie jest tak zwany piaseczek i pszenica jest juz dosc mocno podpalona ziarno wcale nie jest gorsze, ale jeszcze minie troche czasu zanim zrobi się twade bo jak narazie rozłazi sie w palcach.Informacje o zdjęciu Pszenica Arkadia

Zrobione z SAMSUNG GT-S7580

  • 3,5 mm
  • 1/278
  • f f/2.6
  • ISO 50
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

3 komentarze

Rekomendowane komentarze

Też mam Arkadię w tym roku wsianą i powiem że ziarno jak ją kupowaliśmy (kwalifikat) nie było za grube, ale zobaczymy co pokaże w żniwa.Rok temu Parabole braliśmy to ziarno i to z centrali w worku było ładne grube i to co skosiliśmy, ale w tym roku jak byliśmy po jęczmień i było ziarno Paraboli to u nas bez odwiewania było ładniejsze to co skosiliśmy niż to co było na wystawie.

Ta akurat jest dwa lata po centrali. Jak brałem ją z centrali to miała MTN 52 albo 53 g. Ale nie wiem czy bede ja jeszcze siał. Mało odporna na choroby liści. Jantarka miała zdrowsze liście.

Na grzyba mało odporna jest nie powiem, a reszta okaże się w żniwa.U mnie miało być na nasienie, ale dużo pszenżyta jest bo słabo było zaorane i wystawało dużo słomy i powschodziło pszenżyto i na paszę pójdzie, a siać już jej chyba też nie będziemy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×