Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Moje gospodarstwo

Sanok D-35

Panowie jak najlepiej wzmocnić środkiem nadstawki, żeby się nie rozchodziły? Oczywiście łańcuch będzie. Tato chce dać na samym środku pionowo Teownik, a po bokach płaskownik, po zewnętrznej stronie. Macie jakis lepszy pomysł?


Z albumu

Moje gospodarstwo

  • 231 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 2139 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Sanok D-35


10 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Jakiej wysokości są te nadstawki?Ja bym wykorzystał te poprzeczki na burtach i do nich przykręcić np.jakiś grubszy płaskownik z  jednej i z drugiej strony Jakiej grubości są deski? Pewnie trochę węższe jak burty?  Ja to mam tak zrobione http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/lightbox/529328-koszenie-owsa/ nie są w ogóle przykręcone do burt tylko płaskowniki są przykręcone do desek i nic się nie dzieje..nic się nie rozpycha i nie trzeba żadnego łańcucha ;) Ty masz większą przyczepę więc bym to poprzykręcał jeszcze do burt i jak już robić to na takiej długości pasowało by pewnie dać w dwóch miejscach a jeszcze lepiej w trzech tak jak są te poprzeczki ;) 

Prorok o tym samym mówimy, jednak ja bym nie przykrecal bo jak tu później burtę otworzyć?:). Nie wiadomo jak będzie opróżniana, być może burty nie będą otwierane do wysypu, wtedy bym przykrecał. Najlepiej przód i tył na stałe na narożnikach większe kątowniki na dołach długich tak jak ty masz i wszystko na "wsuwke".

Dzięki koledzy ;) nadstawki mają 40cm, a ich grubość to to 32mm. Miała być 40mm, ale stwierdziliśmy, że będzie ciężko zamykać. Nadstawki będą otwierane z burtą, ze względu na to, że przyczepą będę dowozil nawóz na pole.
Co do wzmocnień zrobię tak jak mówicie, 3 płaskowniki, a na środkowym naspawam i zrobię Teownik, albo nawet ceownik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×