dzisiejsze pryskanie amistarem z mospilanem.potas dostanie jak przekwitnie
Valtra123 33 Opublikowano 24 Czerwca 2015 No a ile masz ha Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/583656-groch-sirius/#findComment-1743822
iron 1041 Opublikowano 25 Czerwca 2015 7,5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/583656-groch-sirius/#findComment-1744681
jakub2812 23 Opublikowano 26 Czerwca 2015 możesz opisać jaka masz w nim ochronę i nawozy. Bo wygląda ładnie. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/583656-groch-sirius/#findComment-1744787
Root Admin yacenty 5317 Opublikowano 26 Czerwca 2015 u mnie już dawno przekwitł, ale wczoraj w końcu udało się wjechać z opryskiem na robaka Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/583656-groch-sirius/#findComment-1744789
iron 1041 Opublikowano 28 Czerwca 2015 350 kg polifoski6 pod korzeń .przed wschodami 1l afalonu i 0,2 comandu , jak miał ok 25 cm to mocny mix odżywek i jak zakwitł to 1l.amistaru i mospilan.w tej chwili pewnie przekwitł już Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/583656-groch-sirius/#findComment-1745902
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się