Fajne zdjecie na tapete do kompa
Gość Opublikowano 20 Września 2006 Tak sobie na tapete bo ciagnij jest wlasciwie caly w cieniu i malo co widac... Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5470-john-deere/#findComment-7406
Gość Opublikowano 25 Września 2006 :lol: polac a co sÄdzisz o mtz 80? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5470-john-deere/#findComment-7757
Gość Opublikowano 2 Listopada 2006 a ja mam z podwĂłjnym waĹem... :-P Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/5470-john-deere/#findComment-11556
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się