Skocz do zawartości

Wałek do sadzarki



Relaks po Świętach :)


Rekomendowane komentarze

@MaxQ

 

Wcześniej jeszcze było przejście bezpośrednio z domu ale jak pojawiły się w garażu pojazdy mechaniczne to zamurował drzwi bo śmierdziało spalinami na dole w pokojach. Teraz już tutaj pojazdy  nie stoją ale znowu jak się spawa i tnie to czasem jest aż siwo...i może to i lepiej że nie ma bezpośredniego przejścia do domu  ;)

 

@Maniek01

 

Ma się kręcić a jak będzie to się okaże...ale myślę że nie będzie źle.

 

Nie,dekle będą zaspawane a w razie potrzeby wałek będzie można zalać wodą bo mam dorobione korki w deklach.

 

@Misiek_98

 

Zacinał bym ale miałem do dyspozycji tylko małą szlifierkę a taka się nie nadaje do takiego zacinania..i w ten sposób było mi  wygodniej ale już zaczynam myśleć nad zrobieniem przecinarki stołowej...wtedy takie docinanie to bajka :)

 

@BajerC360

 

Winklówka 5cm x 5cm

 

@Misiek_98

 

Dokładnie tak :)

Brak dużej szlifierki to tylko wymówka  :D  ja używam tylko małej i zacinam bez problemów no chyba że tarcza na wykończenie. Wystarczy mieć dobrzy przymiar i sztywną rękę 

 

Ze stołową też nie jest tak pięknie bo jak nie masz "płynnej" regulacji zmiany kąta tak jak ja to nie będzie się chciało co chwile odkręcać i zmieniać kąt przykładnicy 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v