Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w John Deere 6x30

4 komentarze

Rekomendowane komentarze

Skrzynia PowerQuad Plus 16-16 jak autor fotki powiedział. Pierwsza dźwignia to ''gaz ręczny''. Obok-tłumaczyć nie trzeba :P Dźwignie po prawo od zmiany biegów są od hydrauliki. Poniżej ten duży suwak to sterowanie EHR-em. Przycisk pomiędzy ''gazem ręcznym'' a EHR-em służy do zmiany półbiegów. Moja wypowiedź może zawierać błędy treściowe, jeżeli jest coś nie tak to prosze mnie poprawic ;)

Z tego co ja wiem do pół biegi są na dole jako te białe "kropki" i są automatycznie przełączane pod obciążeniem . Dźwignia powyżej nich służy do wyboru m.dz przełożeniami na prace ciężkie czyli A i B i do transportu C i D. 2 dźwigienki z tyłu są od hydrauliki a ten mały suwak służy do blokowania podnoszenia/opuszczania, dźwignia na samym dole to ręczny gaz, a suwak służy do regulacji EHRu. Obok tylnej szyby (nie widać na zdjęciu) jest dźwignia od automatycznego bolca, a przed nią sterowanie WOMem. Jeżeli się mylę to mnie poprawiać ;)

jakby co to nie mój ciągnik tylko zdjęcie z Agro-Premiery 2008, więc skrzynia to chyba 16/16 i przełożenia pod obciążeniem zmienia sie na gałce od zakresów oraz na żółtych przyciskach koło " myszki ''.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×