Skocz do zawartości

Ursus C-330



Nadal susza wiec wode dalej trzeba wozić do podlewania :D Opłaca wyregulować wtryskiwacze czy lepiej je wymienić na nowe ?


Rekomendowane komentarze

Pewnie, że najpierw sprawdza i ewentualnie ustawia się wtryskiwacze. :) Wymiana końcówek tylko w razie konieczności.

Poza tym te starej daty rozpylacze, szczególnie jeszcze fabryczne, są niesamowicie trwałe. :) Sam spotkałem przynajmniej kilka ciągników, czy to "30"-tek, czy "60"-tek, gdzie wtryskiwacze są od nowości nie wyjmowane lub tylko sprawdzane i silniki pracują bez zarzutu. :blink:

A co do sprawdzania, to zazwyczaj na próbniku sprawdzają tylko ciśnienie, a powinno się jeszcze sprawdzić ich szczelność. Ale trudno uczyć obsługującego, skoro sam tego nie proponuje. :D A zalecane to właśnie 135, a dużą miałeś różnice ? Jacku na jakiej grubości podkładkach składałeś wtryskiwacze? Jest teraz jakaś różnica w pracy na lepsze po ustawieniu? :)

@Mariusz-C330M no jednak orginał to jest orginał :D w sumie wtryski widac nie lały bo były suche podkładki to powiedziałem w sklepie ze podkładki pod wtryski i pod nadmiar i dał mi nie wiem jakiej były grubości a różnica była spora znaczy na obu wtryskach było tylko 100 trzeba było je podkręcić w sumie nie wiem czemu tak spadło ale to przez to chyba bo długo było to nie ruszane szczególnej róznicy nie ma moze lepiej pali troche mniej dymi no i mam nadzieje bedzie mniej palił :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v