Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Ursus C-385 - 1954

Informacje o zdjęciu Ursus 902 & Quicke

Zrobione z NIKON COOLPIX L110

  • 5 mm
  • 10/252
  • f f/3.5
  • ISO 80
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

20 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Dobry wybór z tym ładowaczem. Miałem Ci pisać żebyś nie kupował polskiego szajsu bo to tylko służy do łamania tych wsporników przy silniku i wybijania się otwrów przy sworzniach, które trzeba wciąż tulejować. Ile dałeś za ładowacz jesli mozna wiedzieć ?

Dzięki :) Ładowacz z transportem wyszedł trochę ponad 5 tys a jechał z za Poznania czyli przez całą Polskę :P Jak myślicie łyżka do obornika 150 cm szerokości wystarczy do niego ??

Też myślałem o 180 ale u mnie jest obornik bardzo ciężki i nie wiem czy dam radę go wyrwać, fotki będą za jakiś czas.

180 będą dobre miałem u siebie takie i dawał rade a obornik mam taki ze male rozrzutniki nie dają rady trząść :D

obora głęboka wolnostanowiskowa? :D

Weź lepiej 1.8m, a przecież pełnej nie musisz nabierać. Gdzie on był za tym Poznaniem jeśli można wiedzieć ? To był typowy zdjęty z ursusa ?

Zdjęcia będą jak będę miał czas.

Tak obora głęboka na ściółce.

widły będą 150cm robimy je sami, nie wiem dokładnie skąd ten ładowacz bo kupiłem go przez telefon zdjęty był z 914 jakieś drobne przeróbki poprzedni właściciel robił.

zobacz sobie mojego tura w galeri na Jumzie,on bez problemu pasował by do twojego za podobne pieniadze było kilka sztuk nawet blizej bo okolice Uniejowa,ale ciagnik zabany

Były już jakieś testy w podnoszeniu ciężarów? Wydaje mi się, że jak na ten ciągnik ładowacz nie podniesie zbyt dużo. Wnioskuje to trochę po konstrukcji i grubości tłoczyska(nurnika)podobnej do mojego ładowacza. Adres do zdjęć w moim profilu. Mój podnosi krokodyla w wadze od 170 kg oraz belę w wadze 400 kg bez większego kłopotu. 500 kg i więcej nie da rady podnieść więcej jak na metr bez pomocy z dołu. Bela jest chwytane oczywiście z góra czyli jak najbliżej ciągnika. Pompa podkręcona na 195 bar. Wszystko przez mały kąt między siłownikiem a górnym ramieniem wysięgnika. U ciebie może być podobnie.

Woziłem słomę i siano, tłok wydaje mi się dość gruby więc zobaczymy jak to będzie działało po niedzieli powiem coś więcej bo będę ładował gnój .

Eh ale Ci się ten Ursus elegancki trafił ;) Ten ładowacz ma jakąś ramę pod cały ciągnikiem czy tylko taką krótką? Zawsze mnie zastanawia dlaczego mocowanie tych turów jest tak bardzo wysunięte do przodu?

Dzięki ładowacz ma tylko to małe mocowanie ale skoro gdzieś to pracowało to i u mnie będzie :) fakt dziwnie to wygląda ale jest stabilne nie buja tak ja w MF 255.

Nurnik(tłoczysko) w moim ma średnicę 65 mm. Miałem kiedyś zapytać na forum jak to jest, ale zapominam? U mnie jest te 65 mm i podnosi z bólem 600 kg z osprzętem a w takim metaltechu czy innych tur 4 itp na siłowniku tłokowym gdzie średnica tłoka to 70 mm podnosi 1300-1600 kg. Na pewno znaczenie ma tutaj kąt pod jakim ustawiony jest siłownik i punkt podparcia końca tłoczyska. Będziesz przerabiał przód ładowacza na euroramkę, czy zostaje jak jest? Ładowacz nadawałby się do 60-ki, bo wydaje się dość lekki.

On ma euro ramkę z przodu do c 360 nie nadawał by się wcale nie jest lekki we 4 nie mogliśmy go podnieść nie miałem żadnego osprzętu do niego ale już robimy widły do obornika.

to moim zdaniem sporo dałeś... ja kupiłem do 902 tura zdjęty z zetora 10045 turbo. 3 sekcyjny z krokodylem i dałem 4 tyś tez jakiejś zachodniej firmy.

Dla mnie cena była atrakcyjna a to nie jest jakaś firma tylko Quicke ;) jestem zadowolony z wykonania szybkości działania i ceny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×