Skocz do zawartości

Informacje o zdjęciu Słoma

Zrobione z SAMSUNG GT-S5620

  • 3,6 mm
  • 1/1364
  • f f/2.8
  • ISO 100
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

11 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Co ze spodem ???

I jak to się ma gdy zaczynasz zabierać słomę ,przestawiasz belki to zn. wybierasz tylko te z dołu czy na nowo nakrywasz???

Zazwyczaj jak potrzeba słomy to od razu 3 belki przewożę pod dach i problemu nie ma ale jak trzech nie przewiozę to zostawiam to z folią lub przekręcam żeby leżała poziomo. Ja jeszcze zazwyczaj na górę daję belkę 130cm a pod nią 120 wtedy mam pewność że jak z foli będzie kapać to nie na bele poniżej .I jeszcze staram się je stawiać jak najluźniej żeby nie zamiekały jedna od drugiej

Gówniana robota z takim układaniem. My daliśmy jeszcze na to plandekę na górę i co z tego jak zaciąga od dołu. A jak jest jakaś nieszczelność to całe 4 baloty z góry na dół są zalane i na gnój się nadają i co jeszcze. Dużo czasu idzie na układanie pionowo. Najlepiej poziomo i w stożek.

na koty jeden sposób, pozbyć się myszy :P na pewno między belami robią sobie gniazda jak na zimę z pola schodzą. Ja od kilku lat stawiam sianokiszonkę na 3 warstwy (jak mokre to 2) i nie ma dostępu słońca i inie ma roślin i nie masz myszy bo goła ziemia pod belami. jak się stawia na jakąś starą łąkę to pod belą są same tunele i dziury. Koty jeszcze lubią się wylegiwać na tych belach i w tedy chyba tylko oddanie kotka w dobre ręce zostaje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×