Lukasz48 3 Opublikowano 16 Października 2013 Obciążniki na koła dopasowałeś od innego ciągnika czy może gdzieś można coś takiego kupić lub zrobić na zamówienie?? Będę wdzięczny za jakieś info/namiary.
podcepiomy 35 Opublikowano 17 Października 2013 No śliczny, śliczny Ja mam obciążnik z bańki od hydroforu. Waży ok. 600 kg Jak gnój Lambkiem ładuję to napędu nie muszę na płycie włączać bo dobrze ma oponki obciążone
Lukasz48 3 Opublikowano 17 Października 2013 Ja chciałbym na przednie koła założyć jakieś obciążniki, chociaż z 100-150 kg (razem) ponieważ czasami tyle by wystarczyło a nie chce jeździć z 700kg balastem (innego nie mam) bo to trochę za dużo na co dzień.
Primorac 37 Opublikowano 17 Października 2013 noo Deutz'e to śliczne ciągniczki zwłaszcza ten najnowsze z serii 5 i 6
rolnik971204 22 Opublikowano 17 Października 2013 Obciążniki zamówione w Savonie były, zapłacone za oryginalne, ale podróby
rolnik971204 22 Opublikowano 18 Października 2013 Maszynka sprawuje się spoko, mało śmiga. Zrobione z 280 h
2013 1 Opublikowano 21 Lutego 2014 Bardzo mi się podoba ten Deutz... :)A ile mógł by kosztować taki z dodatkowym oświetleniem, z obciążnikami, z szyberdachem. szerszymi laczkami, z klimą i z rewersem przy kierownicy ???
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się