Skocz do zawartości

Pierwiastka

matka z 2001roku babka z 1995roku a prababka z 1988roku, Linia z małym dolewem Hfa.15 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Ona jest po byku Regis z Wwsu, nie jest zbyt wysoka, to wymię przed dojem, fajnie że macie pierwiastki z większymi wymieniami, tylko że ona z takim właśnie zakończyła 1 laktację z wynikiem 9250 :)

ładna krówka smile.png wymię dość mocne jak i nogi również nie są najgorsze.Rolnik 115 to ile twoja leje że tak ją chwalisz? Stolarz88 wstaw tą po Pokerze. Wycieliła się już?

Ehh , według nie których to wymię jak jest do samej ziemi to wtedy znaczy że dużo doi... :P Porażka :) Sam u pierwiastek nie mam potężnych wymion ale po ocieleniu 25-30 dają bez problemów :) A mi jak na 1 laktacje wystarcza to :) W 2 mogą się rozdoić jeszcze więcej przecież :) 

Jej siostra trzymała się dobrze i dała 64tys litrów, więc myślę że ta powinna też trochę pożyć :) jej matka urodziła jako jedyna u mnie po sexowanym nasieniu byka, a za rok po właśnie konwencjonalnym Regisie cieliczkę, dlatego tak lubię tę krówkę :) A tak w ogóle to jest niepozorna krówka z mojej najlepszej linii, jej bracia były zostawiane na rozpłodników parę lat temu, a jej matka i babka zapisały się bardzo pozytywnie w historii mojej hodowli :)

Gość rmiecz8

ładna sztuka, ale wymię z przodu ma słabe zawieszenie i racice płaskie trochę

pierwiastką urodziła po Ginterze cieliczkę, którą niedawno inseminowałem Levi w sexie, 2 cielakiem którego urodziła to był byk po testowanym Silverze na początku października, niedawno inseminowana Valjeanem, a w 2 laktacji kształtem ma identyczne wymię tylko jakby dopompowane :P Daje 36-40 litrów mleka na dzień.

zetorfun1976 - ale pokrój mleka nie daje :P Ja żeby powiedzieć o krowie że jest dobra to musi ona być wydajna i zdrowa, i ta taka jest.

Drugą laktację skończyła z wynikiem 10500 litrów, później dała cieliczkę po BG, teraz zacielona jest Superstition sexowanym i na dzień dzisiejszy ma 209 dni laktacji i 9630 litrów. córka po Ginterze pierwiastką 10500 litrów dała.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×