http://allegro.pl/po...3116383092.html Pasuje ta pompa do tego malca?
michal1993 494 Opublikowano 31 Marca 2013 Widziałem już kilka takich przeróbek ale najlepiej wymontować starą i zobaczyć czy nie jest przypadkiem na 4 frezy wtedy trzeba dokupić przejściówkę Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/422962-leda-t-25/#findComment-1190800
pawel807 102 Opublikowano 30 Czerwca 2013 Chodzi o pompę nsz 16 ? Oczywiście że pasuje. Choć byś miał na 4 frezy to kupujesz tulejkę na 6 frezów i już. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/422962-leda-t-25/#findComment-1246702
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się