Skocz do zawartości

10 komentarzy

Rekomendowane komentarze

ja nie mam pasz juz prawie i musimy oszczedzac i troche sprzedamy a wiadomo jak kupic to nic sie nie zarobi a za darmo nie bede przy nich robil ...

dokładnie mi nie brakuje tylko zboza wyszedl bym na zero moze na cukierki bym zarobil a chodzic trzeba przez poł roku ...

kolego 10 zł to za duzo. Ten co ma 450 kg bedzie kosztował 4500 to nie ktorzy za dwu letnie byki tyle ie dostana tongue.png a prawie rok go jeszcze trzeba trzymac :)

 

 

Byczki ładne, ale zgadzam się z kolegą powyżej, za drogo.... Kupując takiego po tej cenie to nawet na wspomniane cukierki nie idzie zarobić...

Można takie kupić ale nie po 10 za kg. Ja kiedyś kupowałem takie po 400 to mniej płaciłem jak duże szt , bo inaczej nawet obornik trzeba kupić.

źle zrozumieliscie te młode po 10 zl a starsze po mniej ogolnie ma przyjechac kupiec po 9 zl te mniejsze i te większe ma wziąść zobaczymy ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.