Skocz do zawartości

Jałówki

Jedzą sobie biggrin.png

Wie ktoś może gdzie można dokupić sam język do takiego poidła jak tam jest ? To jest to poidło http://allegro.pl/poidlo-poidla-dla-bydla-krow-i-koni-oryginalne-i2949714810.html

W poidłach starego typu (były takie same jak to tylko miały inny zawór i aluminiowy język ) wycierają się te języki i chciałbym je powymieniać tylko nigdzie nie mogę takich znaleźć .


Informacje o zdjęciu Jałówki


12 komentarzy

Rekomendowane komentarze

No musi :D Jedną mam taką która za piątym razem się zacieliła , już były plany oddać ją na rzeźnie , ale się postarała i zacieliła  ;)

 

@nikolas29 Duże bo kukurydzą karmione . Zacielam je różnie , muszą być przede wszystkim spore a wiekowo to różnie bywa . Byk kiedyś chodził sobie z jałówkami i jedną za wcześnie zacielił , to potem chodziła rozdęta jak beczka , przy porodzie na szczęście żadnych komplikacji nie było . To wszystko są jałówki jeszcze żadna się nie ocieliła . Ta pierwsza mniejsza to Jersey a reszta to HF . Te białe były po łaciatym byku ( nie wiem jak on dokładnie wyglądał bo to było sztuczne nasienie ) krowy były też łaciate i wyszły takie prawie całe białe . Są one od dwóch różnych krów ale chyba po tym samym ojcu .


 


@zetor10045 Nie sprzedaje . Ocielą się to będą produkować mleko .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×