Skocz do zawartości

Wap-mag pół granulat



stosował ktoś z was ten nawóz wieloskładnikowy? dobre to jest? Nie mylic z wap-magiem granulowanym. Dziś przyjechali do naszej wioski i chodzili po ludziach czy nie chce ktos kupic i skusiłem sie na 1,5t


Rekomendowane komentarze

W tamtym roku to kupiłem, tzn zrobiłem błąd. To wogóle Ci nie będzie chciało lecieć przez rozsiewacz, nawet jak to do mielenia podłączysz te takie mieszadło. ... LIPA !! nie polecam.

wysiałem bo musiałem ledwo jakos ale nic nie dało raczej. Odradzam.  I szczególnie uważaj zeby wilgoci nie złapało. 

uczulali mnie ze by nie nabrało wilgoci. Ja to mam zamiar zasiac pod oziminy z lubofoska moze bedzie sie dało, po ile to płaciłes ? i myslisze ze wartne to jest? u nas wogole takiego wapna nie widziałem nwet w necie nic nie moge znalesc .

 

 

Takie sa efekty niewiedzy :( te twoje 1,5t warte jest 150zł w najlepszym wypadku :( bo to sie kupuje po 70-80zł za t tylko luzem. Mysle ze juz wiecej tego błedu nie zrobisz.Ci naciagacze jezdza po całej polsce u nas tez krązą i odrazu ten sam tekst co roku ze im troszke zostało super wapna  :) takich to odrazu z podwórka gonie bez wyjasnien :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v