Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w T-25 / T-30 / T-40

4 komentarze

Rekomendowane komentarze

@Piotruniu25 Sprzedawałem po 1.80zł za sztukę. A za prasowanie płaciłem 80-90gr. od bala. Nie opłaca się. Jeszcze jak bym miał swoją prasę to co innego. Ostatni raz taki interes kręciłem. wink.png

 

@rafal0 Sprzedawałem do pobliskiej oczyszczalni ścieków. Oni to wykorzystują do oczyszczania ścieków a potem z tego wytwarzają torf;)

 

 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×