Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Budynki i obejścia gospodarskie / Farm buildings

15 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Bardzo ładnie to wygląda jeszcze paszociąg zamontuj i git Na ile sztuk jest ta chlewnia możesz podać wymiary i w przybliżeniu koszt postawienia.Pozdrawiam

Wymiary to 41x8 i odchodzi 5m na paszarnie.

@Mateusz16 wydaje się tak że nisko jest bo zdjęcie wysoko zrobione.

ROTEZ na tej komorze jest 240 sztuk,a za ścianą jest na 110 sztuk, za ścianą miała by odchowalnia prosiąt ale stwierdziliśmy żeby było Pełno-Pusto.

Koszt to 300 000 zł brutto wraz z wypsażeniem, bez paszociągu i szamba z czego większość prac robiona we własnym zakresie.

Ale ty tam chyba nie masz rusztu co? czy masz bo niebardzo widać? Ile można zaoszczędzic robiąc na płytką ściółke a ile trzeba wydać na ruszta? :)

dzięki za odp.

Ale ty tam chyba nie masz rusztu co? czy masz bo niebardzo widać? Ile można zaoszczędzic robiąc na płytką ściółke a ile trzeba wydać na ruszta? :)

dzięki za odp.

Kumpel przerabia wszystko na ruszta i mówi, że przy dzisiejszych cenach słomy wróci mu się to w ciągu roku:) zaznaczając że ma 6 kojecy po 50szt :)

popieram tutaj ruszta, choduje troche świnek a zeszłoroczny zbiór słomy nie był za ciekawy i teraz muszę kupować u mnie w okolicy za kulke 120*120 wołają od 50 do nawet 70 zł. dolicz do tego załadunek przywóz słomy

Co to za płyta na suficie? Interesuje mnie coś takiego żeby ładnie wyglądało, dobrze znosiło klimat w chlewni i łatwo się myło oraz jaki koszt?

@karolci13 - paśniki są na środku, poniewż będzie paszociąg, nie aż tak bardzo uciążliwe. Prosiaki z zakupu.

 

 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×