Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Ursus C-325 - C-335

Ursus C-330

Gotowy :) i czeka na rozpoczęcie sezonu 2012 :D17 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Dziękuje Adam :) na razie w pole nie da się jeszcze u nas wjechać mokro ;) jak u Ciebie pszenica zimowa przetrwała te duże mrozy i odbiła ???

Emilu pszenica nie przetrwała :( Jutro jadę ją właśnie przeorywać a u Ciebie jak tam zboża się trzymają ??? bo u mnie tylko żyto przetrwało.

No właśnie Adam że też nie przetrwała u mnie :( chodź jeszcze czekam może cud będzie ;) ... a tak to 2 ha z kawałkiem do kasacji :( a tak to mam pole do uprawy obsiania owsem ;)

Eh...kiepska sprawa...dobrze że u nas było dużo śniegu....Jak zlikwidujesz pszenicę to co będziesz siał w jej miejsce?

Cóż poradzić :( mam zamiar posiać pszenicę jarą ;) ale jak to będzie to nie wiem jeszcze ;) .

No u Ciebie dużo śniegu było to przetrwać miała łatwiej ;)

Ja to już nie czekam bo nawet bardzo żadka jest sucha jesień była i tam gdzie troszkę większa glina się starfiła to nie powschodziła <_< . Ja mam do likwidacji 2 ha pszenicy i 1,40ha jęczmienia nie jest dużo ale co sięwięcej ON wypali i ziarna rozsieje tego już sie nie liczy :mellow: . Dobże że chociaż żyto przetrwało i zostawiłem więcej ha pod wiosenne uprawy. :)

Jak ja się cieszę że u mnie było dość sporo śniegu, wszystko przezimowało elegancko. rolleyes.gif

Przynajmniej w tym roku nie będę musiał przeorywać żadnych ozimin bo w zeszłym roku to tak dobrze nie miałem i część poszła pod lemiesz.

 

Piękny ciapek, klikam 5/5. wink.png

Też już nie czekam , powoli trzeba zacząć działać , ale na polu na razie mokro , chodź u nas stronami już nie którzy zaczęli prace polowe ;) masz rację Adamie no do paliwa trzeba jeszcze raz ponieść koszty <_< ale może te nowo posiane zboża dadzą obfity zbiór :) . U Ciebie Adam ON po ile na stacji ???

Manik gdyby te mrozy przyszły jak u mnie spadł śnieg no tak w granicach 15 - 20 luty to może by pszenica przetrwała a tak to tylko można było patrzeć jak marznie w oczach <_< :(

Dziękuje za 5/5 :)

No widać ciapek pobudzony do życia i wiosny ;) Ja dzisiaj swoją babcie obudziłem filtry olej powymieniałem i przy takich drobnostkach sie teraz bawie :D w dzisiejszych czasach ceny paliw zaskakują <_< ;[ oczywiście 5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×