Skocz do zawartości

JD 6200



Centrum sterowania kosmosem :P

Do czego jest te pięć nagwintowanych "wypustków" na prawym słupku?


Rekomendowane komentarze

Szkoda że tłumnik nie idzie z boku.

We Władku też w takim miejscu jest tłumik, więc przez tyle lat szło się przyzwyczaić :D

 

 

Rewers jest ze sprzęgłem czy bez??

Bez :)

 

 

piękna maszyna (jak dla mnie to mój ulubiony model) Fajnie by było gdyby miał tłumik na słupku ale i tak jest ładny (nie wiem kiedy sie takiego dorobie :) )

Dzięki :)

 

 

Bez tych błotników to trochę podobnie ja w moim Renault :P Widzę że dbasz nawet o najmniejsze elementy :P

To wiesz co się dzieje podczas jazdy po błocie itp :D U mnie opony z przodu są już sporo zdarte, jak by miały zdrowy bieżnik to by dopiero rzucały błotem w stronę kabiny :P

 

 

Lusterko wsteczne u mnie jest zamocowane u góry w okolicy halogenu.

Błotniki by się przydały ;)

5* :P

Danielu a byłbyś tak miły i zrobił takie foto podobne do mojego, żebym mógł zobaczyć jak masz zamocowane to lusterko? :)

A propo błotników, dzisiaj szukałem ich na allegro.

 

Znalazłem takie:

http://allegro.pl/blotnik-blotniki-370-1300-ciagnik-koparka-i2110248507.html

 

i takie:

http://allegro.pl/blotnik-z-tworzywa-sztucznego-do-ciagnikow-i2116112731.html

 

Wymiary takie same, a różnica w cenie prawie trzykrotna :blink: Oczywiście że skłaniam się w stronę tych tańszych :D Ale tutaj kieruję do was takie pytanie, czy ktoś może zakupił któreś z powyżej wymienionych błotników? Boję się że te tańsze mogą być dużo gorsze jakościowo, ale znowu wydać 400zł na dwa błotniki to też sporo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v