.
danielhaker 8121 Opublikowano 26 Grudnia 2011 Uśmiech! Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/331616-tym-1003/#findComment-830710
kamil16251290 384 Opublikowano 26 Grudnia 2011 No co Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/331616-tym-1003/#findComment-830724
sebekwolkasos 69 Opublikowano 26 Grudnia 2011 W kabinie jest bardzo dobra ergonomia, ciekawe jak z awaryjnością. Fajny ciągniczek. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/331616-tym-1003/#findComment-830786
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się