Zdjęcie zrobione pod fabryką.
Newholland15 6 Opublikowano 26 Grudnia 2011 Wiesz może od kogo Crystal bierze kabiny? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/331483-crystal-orion/#findComment-830184
kamil16251290 384 Opublikowano 26 Grudnia 2011 Niestety nie wiem. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/331483-crystal-orion/#findComment-830188
kris14 267 Opublikowano 26 Grudnia 2011 Chyba swoje robi Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/331483-crystal-orion/#findComment-830562
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się