Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Album zdjęć @Kamil16251290

Ropa Euro Maus

Dziś podczas odbioru buraków zdarzył się wypadek: cyt z regionalnej strony internetowej "Dziś około godziny 8.00 w miejscowości Rdutów (gmina Nowe Ostrowy) doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki audi i ciężarówki z naczepą. W wypadku ucierpiał kierowca audi i pasażerka, którzy z obrażeniami ciała trafili do kutnowskiego szpitala.

Sprawcą zdarzenia był mężczyzna kierujący samochodem marki audi, który uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd z naczepą. Kierowca doznał obrażeń i został odwieziony do szpitala. Ucierpiała również podróżująca z nim kobieta, któa doznała złamania ręki. Policjanci prowadzą czynności, które mają wyjaśnić wszystkie okoliczności wypadku w Rdutowie."

W skrócie i z wyjaśnieniem. Dwa samochody ciężarowe stały na drodze asfaltowej i przykrywały plandekami ładunek. Audi jechało od tyłu i kierujący audi zagapił się na ładowarkę, odwrócił się i słońce go oślepiło i uderzył w tylne koło naczepy. Efekt audi rozbite nadające się na szrot, w naczepie wyrwana tylna oś. Całe szczęście że kierujący audi oraz jego żona żyją.


Z albumu

Album zdjęć @Kamil16251290

  • 1025 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 4323 komentarzy obrazka


0 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×