Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Zetor 8540 - 10540 / Proxima / Forterra

Informacje o zdjęciu Zetor Proxima 7441


19 komentarzy

Rekomendowane komentarze

bo mój znajomy ma identycznie zrobione obstawy oraz tak samo zamieszczoną ścianę tylną. Wszystkie osłony na ruchome części i co ciekawe jeszcze oryginalną farbę na podłodze. :rolleyes:

Co to za symbol sieczkarni bo wydaje się być identyczna jak moja, masz może jakieś namiary na części do tych maszyn? Jakim biegiem tniesz QQ i ile ON zużywasz na 1 ha tą Proximą ?

to jest 200 sieczkarnia a gościu mi ją sprzedał handlarz a Proximą pali 6litrów na 1,5dodziny i jeżdżę na 2 nieraz na 3 polowej bo to zależy od kukurydzy teraz morze kupie 300 jest lepsza podobno :rolleyes:

MB 300 ma wydajność sporo większą ale Zetor będzie miał ciężko w niej. Ja dziś sąsiadowi skosiłem QQ bo mu PZ nawaliła, 4 polową kosiłem na niecałe 2 ha spalił ok 75l ON.

220 Ci spokojnie wystarczy;] nie wiem czym ona od 300 sie różni, średnica tarczy jest taka sama, napęd też na wałku, więc jeśli ktoś zna róznice między MB 220 a 300 to niech sie wiedzą podzieli;)A co do koszenia, skoro pali Ci cztery na godzine to ile godzin hektar kosisz? Belarus 952 w ciągłym koszeniu spala od 8-10 litrów a podejrzewam, że ma o niebo lżej od tej proxy

tak jest bo przez 1 motogodzinę spali 6 litrów ale ja tu mówię o lekkich pracach a nie o sieczkarni bo w tym mi pali z 8 litrów a 1 motogodzina ma 100min

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×