Skocz do zawartości

Sipma Z-224/1

Ile może być warta? Na który rok wygląda?


Informacje o zdjęciu Sipma Z-224/1


10 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Nic nie było malowane poza ślimakiem który jest nowy. Prasa jest z 85r więc już wiekowa ale wypracowana nie jest co widać po elementach roboczych. Chodziła wcześniej na 13 ha bez usług i nie cały areał prasowała. Od 2002 roku stała i czekała na lepsze czasy ale się chyba nie doczeka i trzeba będzie ją sprzedać. W tym roku sprasowałem pół ha na próbę i wszystko działa jak należy. Kilka lat temu był kupiec za 15 tys - teraz można pomarzyć o takich pieniądzach za kostkę. Taki przykład znajomy ma taką samą tyle, że rok 97 i tamta ma startą całą tą komorę ale i tak jest niby więcej warta niż moja bo młodsza, a nie widzę żeby ona się czym różniła. No może tym, że ma instalację elektryczną.

jak o 2002 roku czeka to na tą prase był czas najlepszy 2004-2008 teraz ceny lecą na łeb na szyje i tracisz na niej z dnia na dzień a nie da nikt za nią więcej niż 10tyś..

10 tys zł ?

 

Ja za swoją w podobnym stanie (88rok) rok temu dałem 6800zł ...

 

jak na ten rocznik wygląda ładnie , białe koło zamachowe mnie zmyliło i dopóki nie przeczytałem komentarzy stawiałbym na 88-89 rok :)

 

Prasy kostki chyba czeka to co wiązałki/snopowiązałki ... stare bizony też spadają z ceny i coraz ich więcej w sprzedazy .

Gość Bobek_Farmer

W tamtym okresie prasa kosztowała kolo 20 tysięcy, więc po 10 latach będzie warta z połowę. Niski popyt i spora podaż obniżają cenę, mimo iż nowa kostka jest stosunkowo droga.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×