Skocz do zawartości

Fendt 927 Vario TMS


Gość
  • 28928 wyświetleń

Łącznie na wyciąganie tego ciągnika zostało poświęcone ponad 30godz w sezonie wiosennym

WPADKA TYGODNIA 19 VI - 25 VI 2011


Rekomendowane komentarze

Gość Profil usunięty

Opublikowano

Prosiłem Cie w temacie FENDT NAJ NAJ NA żebyć cofnął kilka stron to bys wiedział. To zaledwie 2 minuty:

 

 

Napisano 16 marzec 2011 - 14:18

Racja... Fendt 900 ma kilka Wad

- strasznie czuły na zanieszyczenia układ paliwowy

- Zbyt dużo platikowych elementów w ww. układzie

- klapki od hyrauliki tylnej lubią się odkręcać

- tandetne błotniki, dziecko mogłoby je urwać

- odstęp miedzy tylnymi kołami a resztą napchanych miedzi nimi elementów jest bardzo mały, przez co różne rośliny i badyle zbieraja sie w tym miejscu: kłopotliwe mycie

- sprzęgło nożne zrobione z plastiku!

- VARIO za nic w świecie nie zrobisz zrywa, wszystko dzieje się delikatnie i płynnie, w niektórych sytuacjach szarpnięcie się przydaję - tutaj darmo tego szukać

- słaby widok w ciasnych miejscach, z kabiny cieżko wyczuć położenie koł oraz skrajnych boków ciagnika

- zewnetrzne przełączniki przedniego TUZA blokują się automatycznie w ok. 1min (nie doszedłem jeszce czy to wina ustawień/konfiguracji czy tak już jest)

- bezpieczniki od świateł po 700mth padły (szt. 3)

- trudny dostęp do filtru powietrza

- filtr powietrza pod kabiną jest głupim rozwiązaniem, gdyż piasek i błoto z butów zostają na schodkach, z schodków piasek i kurz spada pod wejscie filtra :/

- tandetne siedzenie pasażera

 

To tyle...sporo z tego co napisałem innym może byc zupełnie obojętne, dla mnie nie było.

O zaletach nie bedę sie rozpisywał bo można całą litanię napisać..

 

 

 

 

 

mth 1200 prawie zakupiony Lipiec 2010r.

ludzie którzy tak piszą nie mają pojęcia o pracy w polu gdy goni cię czas. Tak samo pisano pod moim filmem z orki 14.02.2011.

 

Miałem wtedy podobną sytuacje jak ty. na całym polu była woda i w jednym miejscu mój 7830 usiadł. wyciągałem go 7820 i poszło a ludzie piszą po co sie tam pchałem. po prostu się nie znają. tyle ode mnie ładna wtopa. Ile masz ha?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v