Koło się troche spsuło :lol:
maciek1754 2 Opublikowano 4 Września 2007 napewno wyrwało sie na bruzdzie????????????????????????? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/28461-fortschrit-b-201/#findComment-64476
Nitram92 1 Opublikowano 4 Września 2007 Mialem miec taki plug do 1201 ,ale raz ze pol zawiech i sporo miejsca potrzeba to jeszcze to chylenie sie na skretach po jezdni, w konsekwencji znalazlem zawieszanego 5 skibowego grudziadza dalem za niego 400zl wlozylem tez ok 400 i mam krwisto czerwona unie z wymienionymi czesciami heh jeszcze odmaluje 3 od c 360 i zestaw jak talala za piatka ciagne walki a za 3 kolczatke ale mysle zeby tez dac walki by poletko robione w 2 mialo taka sama fakture Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/28461-fortschrit-b-201/#findComment-64567
kamieniak89 31 Opublikowano 4 Września 2007 Dokładnie nie wiem jak to poszło, ale oglądałem go i uchwyt pękł od śruby regulacyjnej koła Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/28461-fortschrit-b-201/#findComment-64570
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się