Skocz do zawartości

Belarus 892



Koledy zdjęcie troche stre ale do rzeczy. Pamiętajcie o sprawnej gaśnicy!!!!! Ta padlina przy 3188 godzinach zapaliła sie, doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Przewody które są poprowadzone pod kabiną przetarły sie i doszło do POŻARU!!!! ;[ który na szczęście udało sie szybko opanować, nie wiem dlaczego nie przepaliły sie bezpieczniki(oryginalne) Niestety ciągnik drży i to może powodować przetarcie przewodów. Uważajcie na to bo ja miałem szczęście. Ciągnik zapalił sie na postoju i w budynku.


Rekomendowane komentarze

Prawda @Maniek ;) w ciągniku każdej marki mogło się to stać. Nie ma reguły. Tak jak w największych koncernach samochodowych trafiają się "wpadki".

 

Znam przypadek, że facet zamiast bezpiecznika wsadził jakąś blaszkę, bo "akurat nie miał,a potem zapomniał zmienić"i też się paliło. Nie był to wschodni ciągnik; nie będę mówił jaki żeby nie robić antyreklamy maszynie, która paliła się z powodu niedbalstwa właściciela.

Oj kolego pojechałeś mnie no cóż jestem płytki. To co myśle to pisze. Ja nie pisze co jest w zachodnich bo ich nie posiadam. Moim skromnym zdaniem to Ty jesteś płytki. Poprostu ostrzegam kolegów żeby posiadali sprawną gaśnice nie ważne jaki traktor NH JD czy coś innego. Jak mam zdanie na temat tego ciągnika i go nie zmienie.

@rino jeżeli Ty uważasz że to dobre ciągniki to dobrze ja nie neguje tego ciesz sie tym co masz i nie broń pewnych ideaów w które wierzysz

 

@UrsusCzesio Ładowacz był kupiony u dilera Pronara i był zakładany w ich serwisie. Jak masz jakieś pytania chętnie odpowiem.

Tu nie chodzi o to zeby kogos obrazac, ale z tego co pisałes to ten ciagnik az tak zle ci sie nie sprawuje, po za tym jak go kupowales to wiedziales, co bierzesz wiec dziwie sie skad te narzekania. Tylko wiem z doswiadczenia ze jakby sie zapalił joh deere to ludzie by mowili no wiadomo zdarzyło sie i najlepszej firmie na swiecie a jak sie cos stanie przy markach mniej popularnych to od razu stawia sie takie maszyny jako zlomy i badziewie, wiec ten tok myslenia nie jest do konca sluszny. Po za tym skoro by był az taki zlom jak piszesz to mysle ze bys go nawet do tego gnoju nie zostawil jak pisałes. I nie bronie mtzta dlatego ze go mam i jestem z niego zadowolony bo mam i rowniez zachodni ciagnik i pracowałem na wielu ciagnikach zachodnich, i z wlasnego doswiadczenia wiem ze nieraz zachodnie maszyny potrafia sprawic wiecej klopotów jak ten głupi mtz.

Pozdrawiam

Masz racje nie chwale zachodnich ani nich nie ganie bo nie posiadam takie ciągnika. A zostawie go do gnoju bo mija sie z celem kupowanie ładowacza i bo poco jak ten jest ok. Masz racje ja nie kłamie o swoim sprzęcie bo po co. Ale kiedyś już pisałem że jak kupie zachodni ciągnik i będe miał z nim problemy to napewno napisze bo mi wisi kto w co wierzy. Po to jest forum i z niego powinno sie czerpać wiedze. A że jest grono fanatycznych obrońców każdej z marek to już nie moja wina.

No cóż nie wiem musiały przewody być napewno za mocno naciągnięte. Albo jakiś szpec z mińska albo z pronaru coś kombinował. Bo robie u dilera i wierz mi są różne kombinacje w ciągnikach robione. Ja umywam ręce od tego ale robią. Ciągnik z mińska przyjeżdża z pełnym bakiem, klient wsiada troche pojeździ i ciągnik gaśnie ;[ Obciązniki są triki ze ściaganiem ładnie podmalować i proszę kupić jeżeli chcesz obciązniki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v