Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Photos BY. BELARUSIK

Alfa Laval 1000L

Belarusik
Zaloguj się, aby obserwować  
:)
Zaloguj się, aby obserwować  

Z albumu

Photos BY. BELARUSIK

  • 4 zdjęcia
  • 0 komentarzy
  • 26 komentarzy obrazka


11 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Jaką osiągacie cenę mleka w tej chwili?I jaka mleczarnia?Ja mam 850 litrów zbiornik ale wanienkę, do wylewania wygodniejszy...

oj zakładajcie te przewodówki jak najszybciej :) Ja bańki 12 lat osobiście nosiłem i prawie rąk orangutana się nabawiłem ;) Skończyły się kłopoty z bakteriami, koniec szorowania baniek, podłączone do mycia i ucieczka do domu. Zootechnik od ładnych kilku lat nas namawiał na przewodówkę, a człowiek głupi dopiero dwa lata temu się posłuchał :)

Ona jest użytkowana????

Pare ładnych lat się do niego bańkami wlewało ;) Wiadomo jest wysoki więc dla niskiej osoby byłby potrzebny stołek.Tak jest użytkowany wraz z drugim zbiornikiem 450L równiez AL.Peter07 za czerwiec mleko wyniosło mnie 1,08+ dopłata za litry 37 groszy.

jeśli odbierają mleko zawsze o tej samej porze, to albo masz dój trzy krotny, albo jeśli masz dój 2 krotny to odbierają albo co 2 albo co 4 udoje

No można to tak nazwać udojem trzy krotnym.Może @Mazowszak u ciebie jest taka dopłata za tyle litrów mleka u nas wystarczy oddać powyżej 12tyś litrów miesięcznie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×