Skocz do zawartości

JD 1570

Następca serii 1450 i 1550, produkcja tych kombajnów będzie uruchomiona w 2010 roku, do nabycia u najbliższego dealera JD ;)6 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Do tych kombajnów może być montowany zespół żniwny z serii 600 (taki jak jest w kombajnach serii W i T), do tych zespołów jest montowany przenośnik pochyły z możliwością regulacji pochylenia hederu w płaszczyźnie poprzecznej jaki i podłużnej kombajnu. Nowy dach kabiny z nowymi światłami. Nowy blok sterownia hydrauliką taki jak w kombajnach serii W i T, tylne koła sterowane dwoma siłownikami. Regulacja klepiska elektryczna, możliwość zamontowania dodatkowego separatora obrotowego nad wytrząsaczami. Mocniejsze obudowy łożyskowania kosza sitowego. Załączanie sieczkarni jedna dźwignią :rolleyes::)

Wiekszość rzeczy które wymieniłeś były możliwe w 1450 czy 1550. z tego co piszesz nowością jest nowa kabina blok sterujący i ta dzwignia (która była już w modelach serii 11 nie wiem czym,y z niej zrezygnowali w 1450) separator w 1450 czy 1550 też mogłeś sobie dokupić.Też nowoscią jest elektrycznie nastawiane klepisko.hedery serii 600 były już montowane w 1550 razem z poziomowaniem.Jedynie pomyśleli z tymi obudowani bo już od lat 80-tych były te same a nie wytrzymywały.pozdr.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×