Skocz do zawartości

RMH Mixell 8

klejnus
Zaloguj się, aby obserwować  

Tył

Zaloguj się, aby obserwować  


19 komentarzy

Rekomendowane komentarze

I jak 30 daje rade zmiksować balota w tym paszowozie? I jak z uciągiem z pełnym wozem, w błocie to chyba za bardzo nie pójdzie?

Hmmm krow jest gdzieś 36 plus reszta byków jałówek itd cłosć gdzieś chyba z 55sztuk. Szeroki to on niezbyt jest dlatego wysyp jest na tył. Później pozostaje łopatą rozgarnąć wszystko. Ciapek ma ciężko ale daje rade. Po jeździe w błocie nie ma mowy bo sił mu zabraknie:P W zeszłym roku zimą to nawet 80konny fendt miał problem jak wóz się zatrzymał w zamarzniętej szczelinie. Ładowane jest cyklopem wszystko jak coś.

Jesteś z niego zadowolony ? On kosztuje z taśmą 72 tys brutto a WAV 8 68 brutto. Wie ktoś może kto w Polsce sprzedaje strautmanny ?

agrozet Robert Zuzga stawiski

Nie mój wóz a teścia. I chyba jest z niego zadowolony. Jedyne awarie to takie że kapcia było trzeba zrobić(wsadzić dędtke) A tak ogólnie nie słyszałem o awariach. Ogólnie to miał być sano wóz ale ociągali się i dlatego jest ten.

Jego wujaszek na pewno nie narzekał bo wóz z pod RMH naprawdę dobry jest. Nie wiem jak jest z tymi z taśmą ale źle na pewno nie wypadają.

Hehehe ten filmik juz widziałem dużo wczensije:) Operator mial szcżescie ze mostu przedniego nie rozwalił w tej dziurze:P I ganek paszowy szeroki ma twój wuja wiec mół mieć z taśmą ten wóz. Ale z tgo co widziałem to wyjazdu nie ma z tej obory tak? Tylko jest 1 wjazd na ganek paszowy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×