kris14 267 Opublikowano 3 Maja 2007 Z tych to Farmtrac'a. Chyba, że zamiast 5714 byłby wystawiony 6024 to Ursus'a.
Michał 91 0 Opublikowano 7 Maja 2007 Ja bym wybral pronara i tylko pronara. potem bylby ursus a na koncu farmtrac. kumpel ma farmtraca to co roz stoji mu i nim nie jezdzi. mowi ze blad zrobil ze go kupil. ale decyzja nalezy do ciebie. :rolleyes:
miodek22 0 Opublikowano 9 Maja 2007 Michał mass racje na pronarki ludzie nie narzekajo na 5714 tez nie mój znajomy ma i jest bardzo zadowolony :lol:
MiRol 53 Opublikowano 10 Maja 2007 U mnie byłoby tak: 1. Pronar (bardzo dobry ciągnik za niską cenę, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na iego narzekał) 2. Ursus, Farmtrac PS: Z wyglądu ładniejszy jest Farmtrac od Ursusa ale najładniejszy jest Pronar
marcin974 30 Opublikowano 23 Lipca 2007 Ja bym wybral pronara i tylko pronara. potem bylby ursus a na koncu farmtrac. kumpel ma farmtraca to co roz stoji mu i nim nie jezdzi. mowi ze blad zrobil ze go kupil. ale decyzja nalezy do ciebie. :rolleyes: ja osobiscie wybral bym 82SA a o farmatracach to jeszcze niektorzy sie przekanaja :lol:
Ursusc385 1731 Opublikowano 3 Maja 2008 Ja bym wybral pronara i tylko pronara. potem bylby ursus a na koncu farmtrac. kumpel ma farmtraca to co roz stoji mu i nim nie jezdzi. mowi ze blad zrobil ze go kupil. ale decyzja nalezy do ciebie. :rolleyes: ja osobiscie wybral bym 82SA a o farmatracach to jeszcze niektorzy sie przekanaja :lol: Chciałes powiedziec na Pronarach sie jeszcze niektorzy przekonają
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się