muszę zagadać do dilera ile za vestruma chcą. no ale w przyszłości może jakiś bezorkowiec 2.5m to taki arion sobie poradzi, a mały pierdek się zesra, w zasadzie lepiej mieć zapas mocy niż działać na 110% możliwości ciągnika, jak kupowałem Reno to 100km wydawało się dużo a dzisiaj to mało trochę, jak kupię 100km to i tak za jakiś czas będę potrzebował 150km, a czy takie małe gospodarstwo dzisiaj mam, już raczej taka średnia 36ha ornego i 19ha łąk.
jak już kupię nowy to musi być na kolejne 20-30lat 😂
Arion jest już dość duży na uniwersalny ciągnik do małego gospodarstwa. Ale to moje zdanie.
Sam wiem jak ciężko coś kupić, dziś cofając się w czasie dążył bym do zakupu ciągnika 100-120km z ładowaczem przy sprzedaży zetora a później coś ok 70km też z ładowaczem zamiast c-360
Dwa ciągniki, oba z ładowaczem i za świat to by wystarczyło