Minęło dużo czasu od ostatniego pytania ale dla kogoś może się przyda ten czujnik na środku jest od połowicznego napełniania aby go aktywować trzeba nacisnąć prawy górny klawisz na terminalu a na ekranie LCD na przedniej klapie przyczepy przesunie się znaczek na połowę wysokości. Jak chcesz wrócić do trybu pełnego napełniania to kolejny raz naciskasz przycisk