DF Agroplus 95 + Claas Variant 180
 

DF Agroplus 95 + Claas Variant 180

  • 2186 wyświetleń
:o


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Waldek23
  • 42 1358

I to jest sprzęt. Jedziesz na kredytach czy twoje kury są na tyle dochodowe że stać ciebie na taki sprzęt. :mellow:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe
  • timasz
  • 55 2591

piekna maszynka bardzo mi sie podobaja twoje fotki jak sie sprawuje deutz ile masz mtg

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • oloratuj
  • 3 495
I to jest sprzęt. Jedziesz na kredytach czy twoje kury są na tyle dochodowe że stać ciebie na taki sprzęt. :mellow:

 

Jak to w rolnictwie bywa raz lepiej raz gorzej . Daleko nie trzeba szukac : ptasia grypa 2 lata temu i calkiem niedawno bo w grudniu 2007 . Jak dobrze trafisz w cene to zarobisz , a jak nie to sie tylko narobisz :) Taka "rosyjska ruletka " :) Ogolnie to bilans jest dotatni . W kredycie mam tylko ciagnik Deutza . Reszta maszyn uzywana . Kiedys budowalem kurnik z Młodego Rolnika ,ale na szczescie juz splacony - 7 lat !!!! Ufff co za ulga ..:) Generalnie nie da sie "bawić" w rolnictwo bez odpowiedniego sprzetu .:)

 

piekna maszynka bardzo mi sie podobaja twoje fotki jak sie sprawuje deutz ile masz mtg

 

Dzieki ! Deutz spisuje sie bardzo dobrze . Mam juz go od wiosny 2004 roku i nie mialem z nim prawie zadnych problemow poza wymiana rozrusznika na gwarancji .. Ma juz nakrecone ok. 2050 godzin , ale to nie sa motogodziny.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Waldek23
  • 42 1358

U mnie jest podobnie. Hoduje trzode i to jes moje główne żrudło utrzymania, ale "świńskie górki" wypełniam dochodami z warzyw. Ogólnie daję radę ale też przydalby mi sie taki ciągnik i bez kredytu nie dałoby rady.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Pavel
  • 12 2662

To już 7 lat istnieje ten kurnik? jak ten czas szybko leci... :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kubi
  • 0 399

@oloratuj działa ci w tej prasie automatyczne owijanie???

 

 

dlaczego masz taki dziwny napis na osłonie, u mnie to całkiem inna czcionka(większa) jest..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj