Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rataj

u914

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rataj    3

czy 914 da rade z agregatem uprawowym 4.2 m??

Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

kris14    261

Zależy jakiej jest konstrukcji ten agregat B)

Dla porównania kumpel uprawiał Zetorem 7245 z agregatem 4,2, który był takiej samej kostrukcji co mój [znajdziesz go w mojej galerii :) ]

MaxiKing    0

Da rade ja moim 1014 kiedys ciagałem 4,2m i dawał rade spoko tylko wiadomo ze nie bedzie lekko na trudniejszych kawałkach

Wiadomość z agroFakt.pl

rataj    3

bo trafila sie okazja na taki agregat i szkoda nie skorzystac. a ma wymienne pola i jest w dobrym stanie a poza tym to mam napisany wniosek na prow i jak przejdzie to bedzie forterra 12441 wiec troche nie przystoi zeby forterra ciagla agregat 2.8 ;p to i tak przejsciowo bo w przyszlosci planujemy zestaw uprawowo siewny. takze ta 914 to moze z rok bedzie z nim chodzila a moze i nie

Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dzony9203
      Witam.
      Zastanawiam się nad zrobieniem ramy do bron ciezkich.
      Myślę aby domyślnie miała 6-7 pól, składana oczywiście. Pewnie hydraulicznie. 
      Będzie to ciągnąć ciągnik o mocy 80 koni.
      Z jakiego materiału radzicie zrobić ramę? Profil, ceownik czy może dwuteownik? Jak grubość ścianki?
      Pozdrawiam.
    • Przez Mich9
      Kupię wały 6-6,5 m Woj. dolnośląskie
    • Przez bel920
      jak w temacie planuję zakup aktywnego ale u mnie są kamienie takie ziemie i pytanie jak te agregaty radzą sobie z kamieniami nie rozwali ich na polach z dużą ilością kamieni

• Przez pWnedMTZ
      Witam, jestem posiadaczem Rabewerka wmke 2.5 m. Można nim pracować z wałkiem na 1000 obrotów ? Na agregacie nie ma żadnej wzmianki o obrotach dlatego niezbyt jestem pewny czy czegoś nie uszkodzę :/ Z góry dzięki za odpowiedzi :)
    • Przez JOHNSTYJEK
      Witam wie ktoś może do czego to służy lub jak się to nazywa, Tata sprowadził to z Niemiec kilka lat temu za śmieszne pieniądze i nam to zalega a chcielibyśmy może to sprzedać

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.