News
Mateuxc

Claas Jaguar 690sl+Kemper 4500

Polecane posty

Mateuxc    0

Proszę o pomoc! Chcę kupić Kempera 4500 do szeczkarni Claas Jaguar 690sl o mocy 320Km.

Czy ta przystawka będzie pasować?

Czy ta szeczkarnia poradzi sobie z nią?

Proszę Pomóżcie!!!

RogR01    16

jak dla siebie to powoli da radę. ale usługę to będzie płakać o litość. jeśli chcesz dam ci namiar na kupno kempera

Wiadomość z agroFakt.pl

sz2p    0

Poradzi sobie z tą przystawką. U nas ta maszyna pracuje z 6 rzędowym, dziobowym hederem i nie widzę problemu

Mateuxc    0

Ale to nie jest dziobowy tylko bezrzędowy

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

sz2p    0

Ale to nie jest dziobowy tylko bezrzędowy

A co to za różnica. Oby dwa zabierają 6 rzędów. 

@RogR01 o to mi chodziło  ;)

Edytowano przez sz2p

PATr    356

oczywiście że w kemperze będzie miała ciężej, przy tym kemperze to max 5 km/h będziesz kosił, chyba że kukurydza po pas

Edytowano przez PATr

sz2p    0

Oczywiście że będzie miała ciężej ale nie na tyle żeby nie dało się sprawnie kosić, nie przesadzajmy... Co do prędkości jazdy to na ten rok 5 km/h to i tak dużo. W tym roku średnio się kosiło od 3-4 km/h w zależności od kukurydzy

Edytowano przez sz2p

przemek28_28    164

Dla mnie do dużej dobrej kukurydzy to ta sieczkarnie bedzie stękać jak u mnie koleś w tym roku kosił taka sieczkarnia 4 rzędy miał dziobowy to kukurydza ponad 3 metry gruba łodyga to co chwile zatrzymywało go bo silnik dusilo

sz2p    0

U nas ta maszyna pracuje od 6 sezonów i daje radę. Oczywiście bardzo dużo daje prawidłowe ustawienie stanicy i stan noży. Jeśli będzie nie tak jak należy to nawet i przy 4 rzędowym dziobaku będzie się maszyna męczyła.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez 99881
      Proszę o pomoc mianowicie chcę zakupić szeczkarnie samojezdną jaką z tych firm mi polecicie New holland,Fendt,Krone,John Deere.Proszę o wasze opinie o tych szeczkarniach.Szeczkarnia ma być nowa cena do wydania to 1,300,000zł.
    • Przez Mateuxc
      Cześć Mój kolega chce kupić szeczkarnie samojezdną i niewie jaką wybrać ma na oku Claas Jaguar 690sl i New Holland 1905 a wy jaką
      z tych szeczkarni byście koledze Polecili i dlaczego.
      Proszę Pomóżcie Koledze!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.