KapitanBomba

Tym t953

Polecane posty

MarekRol    0

Kiedyś 3 chłopaków wykaszajacych rowy zostawiało u mnie takie Tymy 95 koni z kosiarkami bijakowymi i pytałem jak to chodzi to mówili, że ciągle coś i, że po zza wyglądem nowoczesnym to koniec ich plusów. Z tego co się orientuje to ceny też nie są jakieś super szałowe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Opinie użytkwników i osób postronnych na temat :
      -spalania
      -dostępu do części
      -obsługi codziennej
      -awari

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:
    • Przez mm1234
      witam
      Szukam jakichkolwiek informacji o ładowaczu tih 445h
      Interesuje mnie np : ciśnienie w instalacji hydraulicznej jakie powinno być , ile oleju wchodzi do silnika , ciśnienie opon , różne dane techniczne , nigdzie nie mogę znaleźć do tego instrukcji chociaż obsługi posiada ktoś coś ?
      z góry dzięki za pomoc
    • Przez PiotrD7
      Witam.
      Orientuje się ktoś ile powinien wynosić luz zaworowy w wyżej wymienionym ciągniku?
    • Przez niedzwiadek97
      Witam, mam problem z zablokowaną skrzynią ,gdy puszczam sprzęgło dusi silnik, odkręciłem wybierak próbowałem śrubokrętem  wrzucić na luz niestety bez skutku. Reduktor chodzi normalnie rewers też tylko wajcha od 4 podstawowych biegów nie chodzi.
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.