sebek3065

stan licznika Claas Variant

Polecane posty

Gość lks91   
Gość lks91

Z tego co wiem to w tym modelu nie ma licznika który pokazuje ile bel ma zrobione od nowości. Bardzo potrzebna Ci ta informacja? rozumiem, że chcesz kupić taką prasę? patrz czy pasy są bez spinek

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Xeon
      Witam,
      Szukam kogoś, kto posiada Claasa Varianta 460, 480 lub 485 (ogólnie model z serii 400).
      Potrzebowałbym dokładne wymiary górnego wałka po którym jest prowadzona siatka. Na obu końcach tegoż wałka nawinięty jest drut w kształt sprężyny. Dokładnie potrzebowałbym: średnicę tego drutu, jaki jest skok pomiędzy kolejnymi zwojami oraz jaka długa jest ta sprężyna i w jakiej odległości rozpoczyna się patrząc od brzegu wałka.
      Dzięki wielkie za pomoc.
    • Przez Sesk
      Witam , mam problem z ucinaniem siatki , wszystko pięknie działa , bela super owinięta gdy już nóż powinien spaść i uciąć siatkę to prasa dalej owija , nóż niby spadnie ale siatka dalej się owija.. Mam więc pytanie czy naostrzyć nóż czy może być jakaś inna przyczyną tej usterki?
    • Przez Belownik
      Witam posiadam belownice Claas 45. Podczas dobijania balota otwiera się za wcześnie komora! Na czym się to reguluje.
      Proszę o pomoc
    • Przez serluzik
      Witam, zakupiliśmy belarkę i potrzebuję  pomocy w ustawieniu claas'a rollant'a 354 rc. Prasa z 2008 roku. L Nie mam instrukcji  do niej a muszę troszkę  ją  poustawiac.
      Dzisiaj testowalismy rozwijając  bele po starej belarce i pakowalismy w claasa.
      Pierwsze co to nie wiem jak opuścić noże... Sterownik to claas medium terminal identyk jak tutaj : Claas medium terminal
       Jest też  ustawiony za wysoki zgniot i nie mam pojęcia  gdzie go przestawić.  Weszły w nią 2,5 beli po sipmie farmie 2 ^^ fakt ze z nożami  poszło  ale mimo wszystko betoniak.
      Nie mogłem  też  puścić siatki ręcznie  bo nie wiem ktorym guzikiem sie załącza.
      Miałby  ktoś  taką  instrukcję  do niej  ? Byłbym  wdzięczny. Pozdrawiam !
    • Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.