kukak

John deere 6900 - halogeny na kabinie

Polecane posty

kukak    0

Witam,

Wie ktoś może jak się włacza halogeny (x4) w jd 6900 z 97r ? wbudowane w górnej części dachu?  Bo albo nie wiem jak się je włacza albo wiązka jest gdzieś uszkodzona bo żarówki w lampach są sprawne.

Tylne zapala się na pokrętle przy kierownicy gdzię włącza sie postojówki, krótkie - > długie a pózniej halogeny  tylne. 

kukak    0

One sie właczają razem ze światłami mijania?, czy z tylnymi halogenami? bo innych pozycji tam nie ma:/
Jest z drugiej strony kierownicy pokrętło z ikonką świateł i ma ono zakres od 1 do 4. Do czego powinno ono służyć?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 3gralins1993
      Witam posiadam jd6420 podczas rannego oddalenia zimnego silnika pracuje przez chwile normalnie ale po 2-3 min silnik nie rowno pracuje i zapala sie kontrolka od swiec i wykrzyknik co mu dolega silnik na cr . Po rozgrzaniu jest roznie ale kontrolki sie pala
    • Przez anx
      witam
      czy ktoś posiada wiedzę jak porzeprowadzić  procedurę  kalibracji osi TLS w serii 6030 z pozycji monitora CommandCenter .
      z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował

• Przez milutki162
      Panowie szukam kogoś kto pomoże mi znaleźć  przyczynę barku mocy w JD 7730..  aktualnie brakuje ok 20KM do nominału.. turbo nowe , wtryski Też, ciśnienia dobre..  EGR wywalonyi brak pomysłu... 

• Przez tymek9301
      Proszę o informację jak sprawdzić ile motogodzin ma John Deere 6110. 
      Ostatnio miałem stan 9999.9 a potem licznik się wyzerował i idzie od początku z tym że miga kropka przed dziesiętnymi. Skąd wiedzieć który już raz się wyzerował? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.