Skocz do zawartości
tomek_3336

problem z podawaniem siatki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek_3336    0

Witam,

wciskam przycisk owijania siatką i rolki się nie kręcą, dopiero po popchaniu siatki ręką rusza i owija. W czym może być problem?

proszę o pomoc

romek6340    203

Raczej Metal Fach...

Weź sb kogoś do pomocy i niech załącza owijanie, a Ty patrz jak się zachowuje mechanizm owijania. Może pasek Ci się ślizga albo hamulec masz za ciasno albo jeszcze coś. Nic skomplikowanego tam nie ma to sb poradzisz jak zobaczysz jak to działa.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek_3336    0

prasa metal fach z562

Próbowałem dociskać rolki podające siatkę, ale to nie to. Sprawdzę te paski i zobaczę czy wszystko z nimi ok.

5714mf255    31

złamania przepisy bhp wyciąg siatkę bo szkoda jej otwórz prawa stronę osłon włącz WOM i miej sterownik przy sobie i zobacz co się dzieje jak walczysz owijania siatka jak załączy zobaczysz że pasek się obraca to nic strasznego jak nie to masz taką małą 10x10 biala puszka to wymiany koszt niecałe 400zl ja to wymieniłem bo ciągle podawala siatkę jak coś to pisz na priv postaram się opisać krok po kroku
sorki nie prawa tylko lewa

tomek_3336    0

Raczej Metal Fach...

Weź sb kogoś do pomocy i niech załącza owijanie, a Ty patrz jak się zachowuje mechanizm owijania. Może pasek Ci się ślizga albo hamulec masz za ciasno albo jeszcze coś. Nic skomplikowanego tam nie ma to sb poradzisz jak zobaczysz jak to działa.

o jaki hamulec chodzi???  Zmieniłem sprężyny w naciągu siatki, może to być też powód nie podawania siatki?

post-192662-0-73615500-1471378429_thumb.jpg

tomek_3336    0

złamania przepisy bhp wyciąg siatkę bo szkoda jej otwórz prawa stronę osłon włącz WOM i miej sterownik przy sobie i zobacz co się dzieje jak walczysz owijania siatka jak załączy zobaczysz że pasek się obraca to nic strasznego jak nie to masz taką małą 10x10 biala puszka to wymiany koszt niecałe 400zl ja to wymieniłem bo ciągle podawala siatkę jak coś to pisz na priv postaram się opisać krok po kroku

sorki nie prawa tylko lewa

niestety, problemem okazało się poluzowane sprzęgło tarczy od siatki, które mi się odkręciło i co najgorsze zniszyło gwint w wałku.

Dziwne, że gwintu do wkręcenia jest 5 cm, a czop max wkręca się na 1,5 cm. nie wiem co zrobić, bo wymiana całego wałka to trochę droga sprawa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się