Skocz do zawartości
domel27

regulator napięcia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Regulator
domel27    1

witam

Koledzy mam problem z ładowaniem w zetor 7011, prawdopdobnie regulator napiecia stary byl na trzy wyjscia oznaczne 15/54 , M , R  i do tego podlaczone byly przewody : czarny, podwojny niebieski i podwojny (czerwony+zółty) nowy regulator ma 4 wyjscia z oznaczeniami 54, D+, DF, B-. I moje pytanie brzmi jak teraz te 3 kable podlaczyc na te 4 wyjscia z regulatora ? pozdrawiam

Karol445    38

A czy ten regulator jest dedykowany do twojego alternatora? Jeśli nie to nigdy go dobrze nie podłączysz

domel27    1

regulator ma byc do tego ale czy tak jest to nie mam pewnisci... innych nie maja w sprzedazy nawet na allegro nie moglem znalezc

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol445    38

alternator współpracuje z określonym typem regulatora i innego nie podłączysz bo nie bedzie to działało.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez deyu
      Jak sprawdzic elektromagnes przy rozruszniku zetor 5211 bo tylko słychac takie cykanie
    • Przez Majjdann
      Cześć mam problem niemam wogle nawiewu w moim Zetorku ani zimnego ani ciepłego sprawdzałem bezpieczniki są wporządku podpięte jest wszystko. Co może być przyczyną spalona nagrzewnica albo dmuchawa czy może to być coś innego prosze o pomoc .
    • Przez bartekm66
      witam
      mam problem z obrotomierzem - licznikiem motogodzin w moim zetorze 7045
      otóż obroty wskazuje normalnie ale motogodziny to różnie czsami potrafi "zaciąc się"i nie pracowac przez 10 i wiecej godzin a czasami kręci jak szalony
      czy jest to wina samego licznika czy tez może pradniczki przy silniku
      miał ktos taki przypadek ???
    • Przez grazia80
      Witam 
      Mam problem z manometrem powietrza,mianowicie po włączeniu stacyjki pokazuje cały czas 0,6 bara co może być przyczyną ,podejrzewam czujnik na butli czy jest możliwość sprawdzenia go np omomierzem.Dodam że uw czujnik ma u mnie jedno wyjście
    • Przez jacek1994
      Witam,
      mam problem z obrotomierzem mianowicie pewnego dnia po prostu przestał działać. Nie pokazuje ani obrotów ani nie liczy mth. Może ktoś wie jak to rozwiązać? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.