Skocz do zawartości
aDDy

Komisy z maszynami.

Polecane posty

aDDy    5

siema, chcialbym sie dowiedziec jakie sa komisy na trasie sokółka-augustów w ktorych moga znajdowac sie agregaty uprawowe ciagane i talerzowki ciagane - chodzi mi o maszyny z ktorymi belarus 920.4 sobie poradzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Delbeta
      Wiecie może gdzie kupie na internecie ośke do talerzówki rolex taurus , bo nie mogę znależć .
    • Przez Wojtas6969
      Dlaczego mi nie podnosi orkanu stoll v202 odpalę ciągnik przyjdę 2 razy i ciężko podnosi trzeba mocno gazować
    • Przez NH8670
      Witam zamierzam kupić talerzówke używaną ciąganą składaną na co  zwrócić uwagę mam jeden egzemplarz upatrzony marki FROST 4.8m czy lepiej sobie darować?
    • Przez TomaszN
      witam zastanawiam się nad kupnem talerzowki 1.8m do 3p i Jelsi mógł bym pytać jakie są opinie o tych firmach ?
    • Przez Javciak
      Witam, poszukuję wałów posiewnych tak do 20tysięcy (nawet trochę więcej jak ma długo służyć). Nieukrywam, że interesuję mnie najbardziej firma vaderstad, a na polski sprzęt nawet nie chcę patrzeć, ale chciałbym posłuvhać opinii na temat innycvh zachodnich firm, ponieważ wały vaderstada ciężko dostać a jak są to na drugim końcu Polski (jestem z Mazur). Posiadam mozaikę ziem, ale priorytetem jest rozkruszyć glinę a jest tego kilkadziesiąt hektarów.
      Wydaje mi się że cambridge będą odpowiednie. Czy szukać z włuką? Może mi ktoś coś napisać o firmię Dal-Bo, bo tego sporo jest na portalach aukcyjnych. Szerokość 6 metrów powinna starczyć (składane hydraulicznie).

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.