Skocz do zawartości
Zenus

Wóz paszowych !

Polecane posty

Zenus    0

bele kukurydza i dodatki chodzi mi o optymalną pojemność i w miarę nie wygorowana cene

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez martin0000
      Zna ktoś jakiegoś dilera najlepiej z warmińsko mazurskiego tych wozów paszowych?
    • Przez mariusz19890807
      Witam panowie.Co może być przyczyną iż sensory nie odczytują wagi.Nom stop pokazuje zero a przedtem waga pokazywała dobrze.Kombinuje na wszystkie strony i nie wiem co tutaj wymysleć.Dodam że to jest wóz Sano 3. Panowie proszę o radę bo wiecie że bez wagi w paszowozie to jak bez ręki
    • Przez marioc14
      Witam
      Pytanie do użytkowników wozów paszowych ? Czym może być spowodowanyubytek oleju w przekładni hydrokinetycznej ? Czyżby przecieki pod slimakiem ale nic nie zauważyłem. 
      Pozdrawiam
    • Przez grzegorz19941
      Witam, niedawno kupiłem paszowóz strautmann verti mix 1050. Paszowóz posiada komputer tylko jest pewien problem- nie mam zielonego pojęcia jak nim się obsługiwać. Komputer to moba mc 1050. Jeżeli ktoś ma taki komputer prosiłbym o wytłumaczenie od czego poszczególne klawisze. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz
    • Przez przemek1000
      Witam, z racji dość wąskiego korytarza ( ok 2.8 m) myślę nad zakupem poziomego wozu paszowego o pojemności 10 m3. Budżet jaki mam to max 90 tysięcy netto. Myślałem nad intermixem r10 czy jest to dobry wybór? A może w tej cenie są jeszcze inne wozy godne uwagi? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.