BestTeam

Tur do c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
BestTeam    2

Witam.Szukałem podobnego tematu ale nie było takiego,który by mnie interesował,więc zakładam nowy.Zastanawiam się nad turem do ursusa c-360.Miałby służyć w większości do kładzenia/ładowania bel 120x120 siana i słomy ale także do położenia beli sianokiszonki na owijarke.Owiniętą belę bym zdjol z owijarki poprzez odczepienie centralki i podniesienie owijarki i by sie sama skulneła.Wiec sluzyl by do beli siana,slomy i sianikiszonki na owijarke.Jaki tur bylby dobry do tych spraw.

Pozdrawiam

Piotrek1975    373

Jak nie chcesz inwestować w trzy sekcje to minimum w sekcje wtedy będziesz mógł bez problemu wykonywać te czynności które wymieniłeś. Marka to cóż jest tego trochę na rynku tak że wybór masz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez b0ss
      Witam potrzebuję instrukcji obsługi w języku polskim czechosłowackiego ładowacza UNHZ 750 
    • Przez Dawid193
      Witam,
      Jestem przed zakupem używanej ładowarki teleskopowej i raczej padnie na jakiś model manitou, chciałbym przeczytać wasze opinie o tego typu ładowarkach. Zastanawiam się nad modelem 634, ale biorąc pod uwagę że nigdy nie mieliśmy żadnej ładowarki w gospodarstwie oraz nie miałem okazji nawet jeździć tego typu sprzętem nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy kupnie. Interesuje mnie też jaka skrzynia w tych ładowarkach jest najlepsza wszelkiego rodzaju opinie na ich temat.
      z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez LysaKosa
      Witam
      sprzedam  rozdzielacz Nimco Controls 2s-4550-2st stosowany w markowych ładowaczach czołowych
      cena: 850zł

Możliwość wysyłki lub odbiór własny.  
      Kontakt na priv 

• Przez Arasowsky
      Witam!
      Mam problem z siłownikami jednostronnego działania. Trochę puszczają u góry oleju. Ale nie bardzo wiem jak go rozebrać. Wrzucam zdjęcia. Przerabiał ktoś taki temat?
      Jest tam spinka, ale nie mam pojęcia jak ona działa, bo nigdy czegoś takiego nie robiłem.

• Przez tomo_91
      Dzień dobry pierwszy raz zakładam temat na forum mam problem z wyżej wymienioną ładowarką teleskopową, podczas odpalania mam wrażenie, że coś obciąża silnik i gdy kręcę rozrusznikiem dopiero po np. 15 sekundach silnik zaczyna mieć lżej  i rozrusznik zaczyna kręcić z odpowiednią prędkością i odpala. Sytuacja występuję w 2/3 przypadków. O ile w temperaturze dodatniej nie jest to uciążliwe bo akumulator daje radę to zimo trzeba się namęczyć podgrzewanie silnika itp też ledwo daje radę. Rozrusznik ok, akumulator ok, silnik i wtryski ok, 
      Może ktoś spotkał się z taką sytuacją. Serwis też nie miał na to pomysłu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.