Skocz do zawartości

Polecane posty

Terlik1994    0

Witam.

Panowie szukam brony talerzowej o szerokości ok 2,5-2,7m głównie do likwidacji ściernisk i łąk, ugorów na zabezpieczeniu gumowym, na wale rurowym. Ciągnik o mocy 100km. Jakie brony polecacie?

AleksanderX    167

staltech,agromasz,grano,talmet,euromasz,gepard, popatrz na allegro i Olx tam jest tego dużo i wszystkie są bardzo dobre

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kris5
      w ty roku wziąłem od sąsiada w dzierżawę 7 ha pola narazie na ten rok co później to się okaże, chciałbym posiać na tym polu w tym roku coś co nie będzie bardzo kosztowne w uprawie lecz przyniesie jakiś minimalny zysk i w związku z tym chciałem zapytać co byście polecali? myślałem o owsie lub kukurydzy lecz wiadomo kukurydza to już koszt.
    • Przez mf362
      Jak w tytule,chciałem sie dowiedzieć czy duzo z was wybiera tę odmiane jara.
      I jak radzicie sobie z chwastami, jaki oprysk polecacie i w jakiej fazie rozwoju ?
      Na ten rok mam do zasiania 60 arow i ile doradzacie wysiac kg?
      I po ile chodzi u was pszenica za 100kg.
    • Przez petro11
      Witam. Chcę kupić do Johna 7730 bronę talerzową 5metrów. Diler namawia mnie na Softera z Farmetu ale nie znam opinii na jej temat? Słyszeliście może o tym sprzęcie? Mam agregat uprawowy czeski i siewnik i jest ok, ale jak to z talerzówką jest to nie wiem. Jeśli chodzi o cenę to np Farmet od Amazone w podobnej specyfikacji to jakieś 30tys różnicy. Maszyna bez PROWu to cena ma znaczenie. Podobno jakość Farmetu nie odbiega, a nawet słyszałem że przegania zachodni sprzęt.
    • Przez andrzej6190
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu 6 metrowej talerzówki, która będzie służyć do uprawy pożniwnej ale także do uprawy przedsiewnej po orce. W grę wchodzi Horsch Joker 6RT i Lemken Heliodor. Wiem, że Heliodor świetnie sobie radzi w uprawie po orce ale jednak bardziej skłaniam się ku Jokerowi, więc tu moje pytanie czy ktoś używa Jokera RT (nie classic) do uprawy po orce? Czy się do tego nadaje? Jak się sprawdza? Obawiam się że może być za ciężki bo waży około 6200kg. Będzie ciągany Fendtem 828 po dość dużych górach.
    • Przez dobruchowskiYT
      Witam forumowiczów O jakiej szerokości roboczej agregat (nowy najlepiej Polskiej firmy lub taniej zagranicznej)  dałby radę uciągnąć ciągnik 140 koni, na głebokość około 25 centymetrów na ziemiach IV-V klasa, na większości płaskich pól? I jakiej firmy byście polecili taki Agregat ? Może jakieś ceny ? Niech wypowiedzą sie osoby posiadajace taki agregat z ciagnikiem 140-150 koni. Czy jest to wydajne ?  Czy może szybciej w takim wypadku będzie szla orka pługiem obrotowym 4x50 z prędkością 10km/h z głębokością 25 cm? Czekam na dyskusję i jakieś rady Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.