Skocz do zawartości
News
Tomek2907

Celtis 446-podnośnik nie opada do końca

Polecane posty

Tomek2907    0
Napisano (edytowany)

Witam serdecznie wszystkich

zamierzam kupić Claasa Celtisa 446 RX. Ciągnik ogólnie jest w dobrym stanie jednak niepokoi mnie pewien niuans związany z podnośnikiem. Otóż pomimo że dźwignia od ustawiania opadania ostawiona jest na najniższy poziom to podnośnik tak jak by nie opadał do końca . Zewnętrzne siłowniki wspomagające mają wysunięte tłoczyska po około 3 cm a same ramiona są około 50-60 centymetrów nad ziemią. Wiem ,że teoretycznie można przełożyć mocowanie wieszaka na inny otwór ale wtedy pewnie będzie niżej podnosił. Czy ktoś wie czy tak powinno być czy może coś należy wyregulować bądź zmienić ?  Sprzedający mówi,że ciągnik miał naprawiany podnośnik, bo   nie utrzymywał on pozycji gdyż w wewnętrznym siłowniku uszkodzone były jakieś oringi, a taka pozycja siłowników zewnętrznych jest charakterystyczna we wszystkich Celtisach.  Nie wiem co o tym myśleć.

Pozdrawiam

Witam ponownie

kupiłem ten ciągnik, przełożyłem wieszaki na inny otwór w ramionach i jeśli o podnośnik to chodzi wszystko jest ok.

Tak więc temat można zamknąć.

Pozdrawiam

post-126393-0-55425900-1462895544_thumb.jpg

Edytowano przez Tomek2907

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MedionClaasic
      Witam 
      Poszukuje instrukcji do ciągnika Claas Ares 620c. Czy ktoś jest w stanie pomóc w tej sprawie ?
      Z góry dziękuje 
    • Przez Fugeo
      Witam

Czy ktoś wie jak wyciągnąć panel sterowania klimatyzacją/nawiewem w Claasie nie uszkadzając go?
      Czy ktoś wie co może być przyczyną nie działania biegu 1 i 2 (chodzi mi o pokrętło do regulacji siły nadmuchu)? Na pozycji 3 dmucha aż miło, ale czasem po prostu za mocno i tu by się przydało zmniejszenie siły nadmuchu np. na pozycję 1 albo 2

• Przez Mati_claas86
      Witam. Mam problem z koszem sitowym w dominatorze 86. jest oberwane to jedno dolne mocowanie? Jak wymontować ten kosz sitowy i czy wystarczy to dobrze pospawać czy trzeba nowy. proszę o odpowiedzi
    • Przez radzikus
      Szanowni,
      nie działa wom w aresie. Niby wszystko działa od strony mechaniki a przy próbie właczenia wou coś tam nawet słychać w moście ale mimo wszystko wom nie uruchamia się.
      Pojawia się błąd 345- oznacza mniej wiecej "uszkodzony włącznik womu, wiązkę lub cewkę".
      Czy moglibyscie wskazać mi które cewki odpowiadają za wom w tym ciagniku ?

PS; do tej pory miałem tylko Agrotrona, z Claasem jestem niestety ciemny

Z góry dzięki!
    • Przez Nazar23
      Witam mam problem z wybiciem oto tego klina stozkowego. Może ma ktoś jakiś pomysł jak go wybić ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.