Fiu2

Bautz AS 120

Polecane posty

Fiu2    10

Witam chciałbym się Was doradzić mam ciągniczek Bautz AS 120 rocznik 1953 oryg. papiery itp. itd. oczywiście zarejestrowany opłacony w pełni sprawny dodatkowo posiada kosiarkę boczną listwową. Na ile można to wycenić. Zdjęcie z internetu poglądowe TU

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Skroll123
      Witam mam problem z moim silnikiem ponieważ nie mam jak ustawić kąta wtrysku ponieważ go niechcący go przedstawiłem. Problem polega na tym że nie mam oznaczenia GMP na kole zamachowym da się to jakoś inaczej ustawić lub zaznaczyć? 
    • Przez majak
      Pytanie do użytkowników Fiata - gdzie jest zlokalizowany czujnik świateł stop. Patrzyłem pod kierownicą, w obrębie pedału hamulca, ale nie nie znalazłem.
    • Przez Grzegorz`
      Witam  może macie  jakiś pomysł jak to inaczej zrobić lub ktoś spodkał się z takim problemem ma do wymiany stabilizatory boczne w zetor forterra te oryginalne nie wytrzymują 

• Przez PronarekP5
      Opinie użytkwników i osób postronnych na temat :
      -spalania
      -dostępu do części
      -obsługi codziennej
      -awari

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:
    • Przez krzysiekziolo
      Witam. Posiadam Fotona 504 i chciałbym zaprzeczyć złym opiniom tych ciągników. Mam go co prawda od pół roku, ale są osoby na tym forum, które też mają podobny sprzęt i na pewno przyznają mi rację, że te ciągniki są bardzo dobre.

Przesyłam link do filmu z moim fotonem:

Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem ciągników marki Foton to chętnie pomogę w kontakcie z dealerem oraz w załatwieniu innych spraw związanych z zakupem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.