Skocz do zawartości
grzechu0

chów ekologiczny kur- Pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzechu0    0

Witajcie z tej strony Grzesiek w styczniu skończyłem 18lat i jestem w 2 technikum (logistyk)

Jestem tak zwanym młodym rolnikiem który pochodzi z wsi smile.png

Moje plany są następujące:

Moi rodzice prowadzą od pokoleń hodowle kur (15 tyś rocznie )  pol ekologicznie

Chciałbym zmienić naszą farmę w potęgę hodowli ekologicznej smile.png

-zrobić typowo ekologiczną hodowlę kur

-mieć z tego jakis dobry zarobek

-żeby firma powiększyła się na cały kraj i była przez kolejne pokolenia w rodzinie

-ulepszyć pracę ( silosy itp  żeby nie było trzeba wszystko robić ręcznie)

Na ten moment posiadam:

z 5 Ha ziemi

1 kurnik który mieści z 8 tyś kur

I mam do was pytanie

Opłaca się zmieniać wszystko czy zostawić  jak jest

od czego duklanie zacząć

na jakie dopłaty moge liczyć z unii

jaki plan biznesowy

czy sa jakieś zarobi z ekologi (chodzi o jajka 0 ) czy się różnią dużo cenowo

Najważniejsze ile musze mieć kur żeby było wszystko zgodne z unią europejską i jakie budynki musza być jak to wg wygląda smile.png ?

Nie będe tu mówić że kasa mnie też nie interesuję... licze na dobry zarobek. smile.png

chciałbym żeby farma liczyła z 100 tyś gdzieś smile.png

Bedę wdzięczny jak ktoś odp na kilka pytan smile.png

Pozdrawiam smile.png

Wiadomość z agroFakt.pl

annasprobio    0

PBM – Probio Minerał jest naturalnym, ekologicznym produktem w postaci pudru. Jest biologicznym antidotum  potęgując kolonizację szczepów probiotycznych, które wypierają florę patogenna (pleśnie i grzyby) oraz likwidują toksyny znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie. Sprawia, że pożyteczne  mikroorganizmy mogą się rozwijać tworząc tym samym przestrzeń życiową dla całego ekosystemu. Posiada najwyższy wskaźnik probiotyczny. Produkcja zwierzęca – dodatek do pasz, procedura do higienizacji zwierząt oraz urządzeń do karmienia. Produkt w 100% ekologiczny. Cena hurtowa netto wynosi 70 zł za kg. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 591 511. Strona internetowa http://annasprobio.wix.com/sprobio

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekSprus
      Witam mam stado ok 600szt mlodych niosek 
      mam w kurniku ptaszyńca jest jakis sposob aby go zwalczyc a  stado zostawic ?
    • Przez ZwolakPL
      Witam. Będę potrzebował własnych jaj lęgowych i będę musiał kupić koguty na targu, bo 1 kogut na 53 kury to śmiech na sali. Jaka jest najlepsza proporcja i w miarę realna, aby wszytskie jaja były chociaż w 70/80% zapłodnione? Codziennie mam +/- 20/30 jajek. Myślałem aby dokupić 4 koguty i wtedy przypadało by ok. 10 kur na koguta. Bardzo proszę o radę
    • Przez nowakm6
      Witam moje nioski z wolnego wybiegu padają. Początkowo zaczyna im puchnąć jedna strona głowy a potem cała, oczy pozamykane. Maja duże problemy z oddychaniem, dzioby pootwierane i charczą. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Więc tak chciałbym kupić tak ze 150 kur tylko że to jest jakby mój pierwszy raz i nie za bardzo wiem jakie opłaty tutaj będę związane. Jakby tak ktos mogl dokladniej opisac po kolei co i jak i ile kosztuje. Proszę o wyrozumiałość oczywiście zboże jest
    • Przez Pasja
      Witam! Mam owce kameruńską kupiłem ją mieśiąc temu kotną ale sprzedawczyni nie wiedziała do końca czy na 100% jest kotna? Może wie ktoś co można zrobić by być na 100% pewien że jest kotna? Z góry dziękuje!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.